Наше враження від походу до музею

   

Ми з нашою групою № 133 відвідали «Краєзнавчий музей. Старофлотські казарми» в м. Миколаєві, який був нещодавно відреставрований. Спочатку, коли ми підходили до музею, нам здалося, що перед нами будівля якогось пансіону. Зовнішній вигляд музею нас приголомшив; навколо огороджені ділянки землі, з зеленою травичкою, все охайно прибрано.

 

Біля входу до музею висять надписи двома мовами (українською і англійською). Коли зайшли всередину нас зустріла чергова, яка провела до роздягальні і до каси, де ми придбали квитки та дозвіл на фотографування експонатів.

Всередині будівлі музей також дуже гарний, крім того там ведеться відео спостереження та доступна мережа Wi-Fi, тому деякі фото ми одразу викладали в Інтернет на свої сторінки.


         

На початку екскурсії нам показали макет музейного комплексу «Старофлотські казарми»,  де білим кольором були позначені майбутні будівлі, а коричневим – будівлі вже відреставровані, і які працюють вже сьогодні. Посеред музею розміщені великі металеві сходи, які ведуть на другий і третій поверхи.

          

Наша екскурсія проходила на другому поверсі і мала за мету ознайомити нас з особливостями живої і неживої природи нашої області історичними фактами та традиціями.

Спочатку ми ознайомились із солями і мінералами (агат, аметист, гірський кришталь та інші). Особливим враженням для нас була неймовірна колекція метеликів, що налічує близько 50-70 видів. В музеї представлені опудала плазунів (хамелеон, пітон, крокодил та інші), птахів (ара, королівський пінгвін, пелікан тощо), але найбільш вразив тигр, який наче живий дивився на нас.

Далі у наступному залі були представлені зброя, одяг, побутові предмети та сценки. На що звернули наші дівчата увагу, була мода тих часів: елегантні плаття з мереживом, в’язані рукавички, капелюшки із пір’я птахів.

Всі надписи предметів і експонатів написані також двома мовами, тому що музей відвідують і іноземці, а там є що подивитись.

Хочемо подякувати працівникам музею, реставраторам і всім, хто допомагає зберегти дивні колекції, щоб ми мали змогу доторкнутись до минулого. Радимо всім відвідати «Краєзнавчий музей. Старофлотські казарми» - вам неодмінно сподобається!

 

Від групи № 133

Акуленко Ангеліна