В дні травневі, мріями багаті,

Коли щастя хлюпає з пісень,

Ми щороку зустрічаєм свято –

Перемоги радісної день.

 

Так і цього року колектив та учні ДНЗ «ВПУ № 7» відсвяткували День перемоги у Великій Вітчизняній війні, вшанувавши пам'ять про тих, хто віддав своє життя за наше сьогодення.

Зокрема, 13 травня була проведена лінійка, під час якої творча учнівська група висвітлила факти подій 1941-1945 років, заспівала пісень про війну, висловила слова подяки тим, хто здобув перемогу для нас і кого ми повинні пам’ятати завжди. 14 травня на спортивному майданчику училища пройшла спортивно-розважальна гра «Знайди скарб».

Участь взяли 5 команд, до складу однієї з яких увійшли працівники училища. У грі всі стали переможцями, адже по завершенню завдань кожна команда досягла своєї мети – знайшла скарб. Кожен з учасників зміг відчути смак великої перемоги. Першими до фінішу прийшли працівники училища, які продемонстрували своїм учням, що їм є на кого рівнятися.

Гра перейшла у велике частування. Кожен з учасників опинився на справжній польовій кухні і зміг поласувати смачним кулішем, звареним на вогнищі. Головною метою гри було об’єднання дітей та дорослих у єдину дружну родину.

Для цього підготовка та проведення заходу пройшла у тісній взаємодії. Так, учнівське самоврядування відповідало за забезпечення продуктами; сценарій заходу розробили заступник директора з виховної роботи Морванюк О.Л., соціальний педагог Алфер’єва Т.В., керівник фізичного виховання Мамедов А.У.; приготування куліша та інших страв лягло на плечі завідуючої бібліотекою Мойсеєнко Н.О., завідуючої господарством Щербінок Н.І.; розведення вогнища – завдання для майстра в/н Кондрашева А.М.. А всі інші брали активну участь у самих змаганнях.

Тож гасло «Учні, об’єднуємося! Створюємо єдину учнівську родину» стало ключовим під час підготовки та проведення гри.