ВІТАЄМО!

Учня групи № 232 Новіцького Владислава з ІІ-м місцем у Чемпіонаті України з кікбоксингу серед дітей, юнаків та юніорів.

 

Бажаємо подальших успіхів!


Тижень професії  "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення"


Завершення тижня професії

Протягом тижня професії діяла виставка учнівських робіт.

 

Учні 1, 2, та 3 курсів взяли участь у Всеукраїнському конкурсі "Безпечний Інтернет", за ітогами якого отримали дипломи І, ІІ, ІІІ ступеня та сертифікати учасників.

 

Також взяли участь у Всеукраїнській  інтернет-олімпіаді з інформатики "Зима 2020", результати якої будуть після 2 березня 2020 року. 

      Бажаємо успіхів!


Виховна година "Безпечний Інтернет"

Як ніколи важливо говорити з учнями про приховану небезпеку в мережі Інтернет. Важливо навчити захищатися від небезпек, слідувати правилам спілкування та поведінки в мережі.

В рамках тижня професії "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення", 5 лютого 2020 року  проведена виховна година, яка була присвячена Всесвітньому Дню безпечного Інтернету. Під час виховної години привернуто  увагу до проблем порушення прав і свобод людини в Інтернеті та шляхів їх подолання.

Учні переглянули фільм та обговорили основні небезпеки, які їх чекають під час користування Інтернетом.

 


Брейн-ринг

4 лютого 2020 року збірні команди учнів 1, 2 та 3 курсів зустрілись на Брейн-рингу. Протягом гри учні мали змогу показати свої знання, вчились працювати в команді.

  

  


Інтелектуальна гра "Еврика" 

3 лютого 2020 року, з проведення інтелектуальної гри "Еврика" розпочався тиждень професії "Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення". 

Збірні команди учнів 1, 2 та 3 курсів "Укроп" та "Адриналін" показали свої знання з професії.

 

За результами п'яти конкурсів, з перевагою в один бал перемогла команда "Адреналін".

  


Готуємось до ЗНО

З метою перевірки знань та для надання учням можливості перевірити власні сили в училищі було організовано та проведено пробне ЗНО з трьох основних предметів: українська мова та література, історія України і математика.

 


Акція «Старий Новий рік іде до дітей»

Організатори: волонтери «Товариства Червоного Хреста»;

Учасники: учні ДНЗ «ВПУ № 7 м. Миколаїв», учні Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат № 2 Миколаївської обласної ради

Місце проведення: Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат № 2 Миколаївської обласної ради

Дата проведення: 13 січня 2020 року

Акція «Старий Новий рік іде до дітей» надала учням ДНЗ «ВПУ №7 м. Миколаїв» унікальний шанс стати супер-героями-чарівниками, які вийшли з дитячої книги, щоб показати новорічну казку та прийняти участь у святковому квесті разом із вихованцями Миколаївської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат № 2 Миколаївської обласної ради .

Головна мета акції – привітати дітей із Старим Новим Роком!

 


ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ 2020

Педагогічні читання - одна з продуктивних форм методичної роботи з підвищення професійної компетентності педагогів, що дозволяє вивчити та перейняти перспективний педагогічний досвід, обговорити актуальні проблеми освітньої практики, визначити шляхи їх вирішення. Завдання педагогічних читань полягає в удосконаленні науково-методичного рівня підготовки педагогів, стимулюванні творчої ініціативи; пошуку та підтримці творчих педагогів, сприянні запровадженню їхніх розробок до освітнього процесу, розповсюдженню перспективного педагогічного досвіду; створенні науково-методичного простору для об'єднання педагогів з метою подальшої співпраці, акумуляції ідей і поєднання можливостей; підвищення ефективності педагогічної праці завдяки обміну професійним досвідом з колегами, підвищення мотивації педагогічної діяльності; розвитку форм партнерства й співпраці педагогів. З цією метою щороку в нашому навчальному закладі проходять педагогічні читання, на яких обговорюються актуальні проблеми навчально-виробничого та виховного процесу.

9 січня 2020 року відбулися педагогічні читання на тему: «Інтесифікація навчально-виробничого та виховного процесу шляхом інтеграції змісту освіти, форм і видів навчально-педагогічної діяльності». Метою педчитань стало об'єднання індивідуальних й колективних досліджень даної проблеми. Це дало можливість кожному не лише узагальнити свій власний досвід, але й збагатити його досвідом колег,.

Під час педагогічних читань присутні заслухали доповіді на тему:

Професійна компетентність майстра виробничого навчання як необхідна умова ефективного процесу навчання. (Недосєкіна Н.В.)

Шляхи формування компетентностей в процесі підготовки учнів за професією Молодша медична сестра. Нянька. Гувернер (Авраменко Г.В.)

Компетентнісний підхід в процесі підготовки кваліфікованих робітників за професією Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення. Другий рік роботи за стандартом 2017 року: компетентнісний підхід та модульний принцип (з досвіду роботи майстра в/н Ратушняк Р.В.)

Практична підготовка учнів як невід’ємна складова процесу підготовки кваліфікованих робітників. ( Козарчук О.С., майстер в/н).

Впровадження інтерактивних методів навчання на уроках іноземної мови (Королькова О.М.,викладач іноземної мови).

Особливості професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників електротехнічного напряму (Логвіна С.П., майстер в/н).

Роль самоосвіти в підвищенні професійних компетентностей (Ігнатенко Л.С., майстер в/н).

Про результати впровадження елементів дуальної форми навчання (Нестерчук Т.О., голова МК викладачів і майстрів в/н професій професій сфери послуг та промисловостi).

Проблеми виправлення помилок усного мовлення під час навчання української мови (Харіна Т.І., викладач предметів Українська мова і література).

У рамках педагогічних читань були створені оптимальні умови для неформального активного професійного спілкування і це дало можливість педагогам розширити свою педагогічну свідомість, обмінятися досвідом, знайти однодумців.

Методист Валерія Ничипоренко