«ПОВАЖАЙ МОЇ ПРАВА!»

31 травня 2014 року на базі Миколаївського міжрегіонального інституту розвитку людини вищого навчального закладу «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна»» відбулася гра-квест «Поважай мої права!», приурочена до Міжнародного дня захисту дітей.

Державний навчальний заклад «Вище професійне училище №7            м. Миколаїв», як і завжди, взяв активну участь, виставивши команду «Іскра» у складі: Акуленко Ангеліна, Дубрівна Катерина, Дубрівна Лідія, Кулик Тетяна, Кравченко Елла, Коба Таміла. Тьютором команди була заступник директора з виховної роботи Морванюк О.Л. При собі учасники мали блокноти, ручки, мобільні телефони із здатністю знімати відео та фото.

Гра проходила у 3 етапи:

І етап – учасникам видавались бланки із завданнями, які вони проходили у формі естафети. Завдання були креативними і спрямовані на виявлення знань з теми «Права людини». Під час цього етапу наша команда проявила високий рівень знань з даної теми;

ІІ етап – необхідно було створити ситуації порушення прав людини та шляхи їх уникнення. Для вирішення цього завдання наша команда проявила всю свою творчість та майстерність акторської гри;

ІІІ етап – під час цього етапу кожна команда мала проявити свою згуртованість та готовність працювати злагоджено, що і показала наша команда. Вони довели всім, що можуть працювати однією командою, звертаючи увагу на думку кожного учасника і допомагаючи один одному в усьому.

За підсумками усіх конкурсів І місце зайняла команда «Іскра» Вищого професійного училища № 7. Журі квесту дало нашій команді іншу умовну  назву – «Зірочки», адже учасники осяювали всіх своїм веселим настроєм, позитивом та креативним підходом до виконання завдань.

Учасники команди були нагороджені грамотою та призами, які допоможуть їм якнайретельніше вивчити свої права й у майбутньому допомагати іншим у їх вивченні.