« Всі  професії  потрібні, всі професії  важливі »

Світ професій – складний та захоплюючий. Зорієнтуватись в ньому інколи дуже важко. Усім людям властиво планувати своє життя, вирішувати багато питань, пов’язаних з вибором професії.          Знайти свою дорогу в житті – дуже нелегко. Одні обирають її для себе ще з дитинства, інші все життя шукають та не знаходять. Одні з юних літ вчаться переборювати труднощі, які трапляються на шляху до мети, і переборюють їх. Інші , навпаки, всіляко намагаються оминути ці труднощі. Сьогодні ми живемо в країні, яка відкриває перед молоддю необмежені можливості для набуття будь-якої професії. А людина, в свою чергу, може звеличити будь-яку професію, освітлюючи її вогнем своєї творчості, свого дерзання та майстерності.

З метою виявлення обдарованих учнів, підвищення професійної майстерності та розвитку творчих здібностей, освоєння учнями високопродуктивних методів праці у ВПУ №7 з 03.02.14 р. розпочалися тижні професій, які триватимуть до 28.03.14 р.

Кожна група отримала завдання протягом тижня (згідно з графіком) представити свою професію на творчому рівні. Право розпочати естафету отримала група № 326 («Діловод; Адміністратор»), яка організувала та провела конкурс стінних газет, тематичну лінійку, конкурс «Кращий за професією», вікторину серед учнів першого курсу. Для учнів цієї групи проведено олімпіади з предметів «Планування, організація і технологія управління персоналом підприємств» (викладач Нестерчук Т.О.), «Українське ділове мовлення» (викладач Владимирова І.Й.).

У конкурсі «Кращий за професією» взяли участь дві команди: «Діловоди» і «Адміністратори». Їхнім завданням стало пройти 6 етапів конкурсу: «Привітання», «Мій офіс», «Заходьте на чай», «Знання документів», «Людина-замітка», «Моя професія». Учасники продемонстрували свої знання, вміння та навички з професій, творчий потенціал та проявили фантазію. З перевагою в один бал перемогу здобула команда «Адміністратори». Для глядачів конкурсу та членів журі також було проведено вікторину з професій, за правильні відповіді на питання якої вони отримали солодкі призи.

Дякуємо учням групи № 326 та майстру виробничого навчання Авраменко Г.В. за веселий та активний тиждень. З нетерпінням чекаємо на представлення інших професій.

І пам’ятайте: «Якщо ви вдало оберете  професію і докладете до неї душу, то щастя саме знайде вас» ( Ч. Дарвін).