«Из искры возгорится пламя!!!»

Уже протягом декількох років в ефірі Миколаївської обласної телерадіокомпанії виходить інтелектуальна програма для дітей та молоді «Інтелект-асорті». За цей час у ній взяли участь команди багатьох шкіл міста, професійно-технічних училищ і технікумів.

Так, 15 березня 2014 року відбулася зйомка телевізійної інтелектуальної гри серед учнів професійно-технічних навчальних закладів м. Миколаєва. Участь взяли 8 команд, серед яких була команда «Іскра» Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 7 м. Миколаїв». Ця гра стала дебютом для нашої команди.


Гра пройшла у 3 етапи: два півфінали та фінал. У півфіналі «Іскра» зайняла І місце серед чотирьох команд, і таким чином пройшла до фіналу. Фінал гри був дуже напружений, адже всі команди показали блискучу гру, і протягом довгого часу йшли нарівні. Лише питання «сектору ризику» визначили переможців.

У результаті наша команда зайняла почесне ІІІ місце і була нагороджена сертифікатом від навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Миколаївській області.

Ми пишаємося учасниками нашої команди і сподіваємося на їх подальші перемоги!