«ОСІНЬ, ТИ В НАШИХ СЕРЦЯХ»

учні ДНЗ «ВПУ

Веселе літо згасло. Вересень зробився повноправним господарем у природі. Незвично холодно стає вранці й уночі. Лише вдень пригріває сонечко, немов намагається нагадати про літо. Поля відпочивають після виснажливої тривалої праці. Уже подарували господарям свій золотавий урожай садки. Усюди відчувається прохолодний подих осені. Сіре небо все частіше затягають низькі хмари. Сіється дрібний дощ.

Але учням  ДНЗ «ВПУ №7 м. Миколаїв», це не завадило повністю поринути в безмежний краєвид та запах осені. Спрямовані духом та наснагою, окунулися з захопленням в чудове, барвисте життя  , що наштовхнуло поєднати його з жіночою красою. І в них постало питання: «Де та сама, в якій може поєднатися вся розкіш різнобарвної пори року?». Так народився конкурс «Міс Осінь – 2013 », який відбувся 15 листопада серед учнів 5 професійний груп різної спрямованості. З кожної групи приймали участь по одній учасниці, а саме: Петровець Ірина, Дубрівна Лідія, Валуца Кароліна, Мухіна Олена, Захарова Марина. Всі етапи конкурсу надали можливість учасницям повністю розкрити свій внутрішній світ, проявити талановитість, показати жіночу красу і ще раз довести, що саме вони такі різнобарвні, чудові та непередбачувані, як осіння пора року.

Програма конкурсу містила в собі шість етапів. У першому етапі «Візитка» конкурсантки підготували презентацію про себе. Дівчата розповіли про свою сім'ю, інтереси і захоплення, майбутню професію, свої мрії і плани.

 Другий етап «Вірш – моє натхнення» полягав у демонстрації таланту відтворення поетичного стану учасниць.

У третьому етапі - «Осінній натюрморт» - конкурсанткам потрібно було намалювати з зав’язаними очима один з овочів чи фруктів, вибраний навмання. Дівчатка справилися із завданням відмінно, проявивши всю свою фантазію і оригінальність.

У четвертому етапі «Мій образ» відбулося дефіле учасниць у нарядах, які передають їх індивідуальність у сучасному відчутті стилю моди. Образи кожної дівчинки було незвичайними й оригінальними.

П’ятий етап «Каверзні питання» надали змогу побачити неопосередковану дію учасниць в надзвичайних ситуаціях.

Останній етап конкурсу «В чому я неперевершена» розкрив таланти дівчат в різних напрямках. Ми побачили акторські здібності, співучість голосів, пластичність рухів через прояв танцю та могучу силу слова, переданого через проникливу поезію, яка продираючи наскрізь, торкалася до глибин душі кожного сидячого в залі.

Усі учасниці розкрили свої уміння, здібності, майстерність, показали себе у всій красі і були відмічені в різних номінаціях.

«Міс індивідуальність» стала  Захарова Марина (учениця групи №231), «Міс посмішка» стала Дубрівна Лідія (учениця групи № 133), «Міс чарівність» стала Валуца Кароліна (учениця групи №133). Титул «Віце-міс Осінь – 2013» отримала Петровець Ірина (учениця групи №134).

За підсумками всіх етапів конкурсу, титул «Міс Осінь – 2013» одержала Мухіна Олена, що навчається в групі № 132. Активну участь прийняла глядацька аудиторія, яка присвоїла звання «Міс глядацька симпатія» учасниці конкурсу Валуці Кароліні.

Усі учасниці нагороджені заохочуваними призами.

Вітаємо чарівних красунь і бажаємо не втрачати надії, вірити в казку про Осінь – чарівницю, і всі бажання обов’язково здійсняться.

 

 

Статтю підготували: Алфер’єва Т.В., Осадча О.О.