Барвиста осінь, золота й пригожа.
В ній розмаїття кольорових гам.
Вона на дивну й мудру казку схожа,
Оновлює щодня пейзажі нам.

 

Золота осінь. Чарівна осінь. Незамінна осінь. Ми любимо її за чудові дари, за останні теплі деньки, за грибні дощі, і, звичайно, за її неповторні барви. 

15 жовтня в державному навчальному закладі «Вище професійне училище №7 м. Миколаїв» пройшла виставка робіт учнів «Осінні барви», як продукт спільної діяльності учнівського і педагогічного колективу. Різноманітність та різноплановість учнівських робіт притягує погляд. Кожна з них є маленьким шедевром, в який вкладені серце, душа, тяжка праця та великі старання.

Захоплює серце тематика заходу. Адже більшість робіт пройняті настроєм патріотизму, суму і хвилювання за рідну країну. Так, учні 162 групи намалювали картину – дівчину-українку, яка з тривогою вдивляється в далечінь, очікуючи свого коханого з війни.  Її очі передають всю сутність жінки, доньки, матері, їх думки, пов’язані з тривожними подіями нашого часу. Патріотичне серце від учнів цієї ж групи – прояв духу справжніх громадян своєї держави.

Українка золотокоса захоплює погляд серед робіт учнів 131 групи. Справжня наречена-красуня! Її весільний букет з трепетом і ніжністю створений руками дівчат з осінніх дарів.

Група 101 пройнялась настроями патріотизму, створивши з осінніх квіточок справжній прапор України.

Романтика осені стала наскрізною темою робіт учнів 233 групи. Чарівні букетики, підсвічники, декор для побачення – все зачаровує погляд.

Дівчата 161 групи проявили всю свою ніжність, красу. Їх витвором стали прекрасні композиції осінніх букетів.

Наші енергетики, групи №№112, 122 проявили свій професіоналізм та креативність і створили чудові композиції - фонтани.

 Дякуємо учням за свято квітів, букетів, композицій, фантазії та творчості. Бажаємо всім мирного неба, процвітання країни і творчих натхнень.

 Методист    Олисько Л.І.