ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТ КОМПЕТЕНТНОСТІ

 

Директор ДНЗ «ВПУ № 7» Криницька Людмила Григорівна та представник закладу юрисконсульт Базарна Наталя Станіславівна прийняли участь у тренінговому навчанні для роботодавців на тему «Створення позитивного соціально-психологічного клімату в колективі», яке відбулося 11 липня 2014 року у приміщенні центру зайнятості Корабельного району м. Миколаєва. Навчання проводив представник консалтингової компанії ТзОВ «Територія Бізнесу», часний підприємець в сфері інфобізнесу Юрій Білий.

Семінари проводилися з метою сприяння підвищенню рівня практичної освіти роботодавців, формуванню інноваційних підходів до здійснення ними господарської діяльності, а також виховання соціальної відповідальності роботодавців перед найманими працівниками, в тому числі толерантного відношення роботодавців до працівників–інвалідів. Під час заходів застосувались елементи тренінгу, практичні заняття та ділові ігри при активній участі присутніх роботодавців.

Присутні обговорювали проблеми людей з особливими потребами, що виникають у трудовому колективі, та шляхи їх адаптації на робочому місці. Роботодавці ознайомились з вимогами та рекомендаціями щодо організації робочих місць та забезпечення доступності інфраструктури, особливостями співпраці та спілкування з інвалідами, отримали рекомендації щодо створення позитивного психологічного клімату з поетапним його формуванням у колективі, в якому працюють інваліди.

Учасники зустрічі провели дискусію стосовно актуальних питань працевлаштування інвалідів. Зазначалось, що тренінги допомогли з’ясувати як оптимально досягти більш високих результатів у формуванні ефективної взаємодії людей в команді, яка є основною складовою успіху організації, а також усвідомити, що адаптація персоналу з особливими потребами на робочому місці є необхідною ланкою кадрового менеджменту.

За результатами навчання кожному учаснику було видано сертифікати.