Нумо, дівчата!

З метою організації святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня 05.03.2014 року в ДНЗ «ВПУ № 7 м. Миколаїв» відбулися змагання серед дівчат училища. Учасниками стали 3 команди: група 133, група 231 та збірна команда груп 132 та 326.

З привітанням до всього жіночого колективу та дівчат училища звернувся керівник фізичного виховання Мамедов А.У. Хлопці групи 134 також не забули привітати гарними віршами.

   

Дівчата розкрили свої різноманітні вміння: показали себе справжніми красунями, господарочками, спортсменками, творчими людьми.

  

З усіма завданнями команди справились на «відмінно», адже підходили до їх виконання з неабиякою видумкою та оригінальністю.

   

Протягом всього змагання перевага у балах коливалася то в бік однієї команди, то – іншої. У результаті переможцем стала команда групи 133, а команди груп 231 та збірної груп 132 та 326 розділили між собою ІІ місце. Розрив між І та ІІ місцями склав лише 0,2 бала, що стало великою несподіванкою як для учасників, так і для членів журі.


Усі учасники нагороджені солодкими призами. Але не забули й про вболівальників! Група найкращих вболівальників також отримала солодощі. Приз глядацьких симпатій було вручено учениці 231 групи Риліній Марині.

Хочеться іще раз привітати жіночу частині педагогічного та учнівського колективу зі святом весни 8 березня!