Корабельний район м. Миколаєва багатий на історичні місця та імена, має цікаву, давню історію.

Написана велика кількість літератури, що відображає факти з історії нашого краю. В 2012 році вийшла книга Ситко І.О., Касьяновського В.О. «Богоявленски его окрестности», а в 2013 р. – Кухар-Онишко Н.О. «Богоявленск – колыбель Николаева».

На базі ДНЗ «ВПУ № 7 м. Миколаїв» пройшла презентація книги Н.О. Кухар-Онишко «Богоявленск – колыбель Николаева». Зі вступним словом до автора та гостей звернулася директор навчального закладу Криницька Л.Г. Вона привітала усіх з цією важливою подією і побажала авторові подальших творчих злетів та натхнення в роботі.

Автор книги Наталія Олександрівна є відомим досліджувачем нашого краю. Вона розповіла учням про історію написання своєї книги, про минуле Корабельного району, зупинилась детальніше на окремих фактах, відображених у книзі. Діти з цікавістю та захопленням слухали розповідь про те, чого раніше не знали. Після завершення розповіді відбулася дискусія з автором.

На творчу зустріч була запрошена голова громадської організації «Спадщина» Ірина Купрієвич. Вона розповіла учням про Потьомкінський парк, про спогади старожителів нашого району, повідомила про те, що її організація успішно працює у напрямку відродження Богоявленського парку.

У бібліотеці начального закладу оформлена виставка «Мій край», зроблено огляд літератури, яка відображає історію нашого краю.

Бажаємо Наталії Олександрівні здоров’я, успіхів у роботі і продовжувати надалі поповнювати літературну скарбничку нашого краю.