15:16
«Брейн – ринг»

30 листопада педагогічний та учнівський колектив Державного навчального закладу « Вище професійне училище №7 м. Миколаїв» радо зустрічали гостей – учнів загальноосвітніх шкіл № 29, 40, 49 Корабельного району.

У колегіальній залі закладу відбулася зимова серія гри «Брейн – ринг» в рамках реалізації спільного молодіжного проекту ДНЗ «ВПУ №7» і «ЗОШ Корабельного району «Співдружність у дії: нове оточення – нові можливості», мета якого об’єднати молодь району та міста спільними діями та сприяти формуванню суспільно-активної особистості, її комунікативних якостей, самостійності у прийняті рішень, критичності та культури мислення.

Інтелектуальна гра «Брейн-ринг» – це не лише знання, які допомагають учням відшукати правильні рішення і сприяють професійному зростанню, а й відпочинок, де застосовуються інтерактивні технології, які служать способом створення між молодіжними колективами сприятливої атмосфери у спілкуванні, яка спрямована на особистісний підхід до навчання і відпочинку.

На початку заходу Людмила Григорівна Криницька, директор ДНЗ «ВПУ № 7» привітала учнів та їх наставників, побажала перемоги, а також наголосила, що двері навчального закладу завжди відчинені для спільних цікавих проектів.

Змагання пройшли змістовно та насичено. Команди вирішували цікаві та нелегкі завдання, логічно вираховували відповіді, вибираючи з кількох варіантів єдиний правильний. Незважаючи на дух суперництва, у залі панувала динамічна та дружня атмосфера.

Поки члени журі підраховували результати інтелектуальної гри, учням була запропонована брейн-кава, під час якої вони ділилися досвідом, обмінювались враженнями від гри.

Пам'ятний Кубок – Сови виборола команда учнів загальноосвітньої школи № 29. Кожний учасник рингу був відзначений грамотой у номінації, яка була визначена організаторами заходу.

Із великим багажем нових знань та сувоєм незабутніх спогадів повернулись учні у свої навчальні заклади.

Дякуємо командам за гарну гру та бажаємо подальших творчих успіхів та інтелектуальних перемог!

Хочеться запевнити, що велика гра на цьому не закінчується. Вже у квітні 2018 року відбудеться весняна серія брейн – рингу, на яку знов будуть запрошені учні ЗОШ Корабельного району.

Наступним етапом реалізації проекту «Співдружність у дії: нове оточення – нові можливості» стане новорічне свято, яке відбудеться у Корабельному будинку культури. В концерті візьмуть участь учні Вищого професійного училища №7 та учні усіх загальноосвітніх навчальних закладів Корабельного району.

Педагогічний колектив ДНЗ «ВПУ 7» та директори шкіл Славинська Людмила Михайлівна ( ЗОШ 49), Грицюк Лариса Анатоліївна (ЗОШ 29), Липунова Тетяна Борисівна (ЗОШ 40) цілеспрямовано підтримують громадську активність учнів, сприяють розвитку умінню самостійно організовувати своє життя, аргументовано і впевнено пояснювати ті чи інші рішення та вчинки. Кожна хвилина, вкладена учнями в ефективну громадську діяльність сьогодні, – це реальний результат завтрашнього дня, бо ж завтра починається сьогодні.

Сьогоднішній день вимагає від нас інтеграції та мобілізації внутрішніх ресурсів – зокрема, учнівського активу. Від внеску кожного з нас, освітян, залежить майбутнє, адже за кожним із нас стоять сотні учнів.

Інноваційний шлях розвитку суспільства можна забезпечити, сформувавши покоління людей, які мислять і працюють по-новому. Звідси – значна увага до загального розвитку особистості, формування інформаційних і соціальних навичок; адаптація до норм, стандартів та основних положень європейського простору освіти; забезпечення соціального контексту освіти, що дасть можливість випускникам навчальних закладів формувати свою професійну кар’єру на принципах соціальної справедливості, відповідальності, загальнолюдських цінностей.

Переглядів: 637 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: