22:06
ФЕСТИВАЛЬ "ВІД ІДЕЇ ДО УСПІХУ" СТАРТУВАВ...

11 квітня в ДНЗ "ВПУ № 7" відбулось відкриття першого фестивалю творчих здобутків. На відкритті були присутні члени учнівського та трудового колективів училища, батьки. Ми вдячні колегам, які відгукнулись на запрошення, керівникам та педпрацівникам Миколаївського професійного машинобудівного ліцею (директор Матвійчук О. А.), Миколаївського професійного промислового ліцею (директор Гуревич Г. П.), Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг, Вищого професійного училища суднобудування. 

Наказ про відкриття фестивалю зачитав "магістр всіх наук" і запросив на червону доріжку керівників методичних секцій зі своїми послідовниками, які побажали нових ідей і наснаги у їх реалізації.

Фестиваль відкрила директор училища Криницька Людмила Григорівна, гостей та учасників фестивалю привітала Гуревич Галина Петрівна (директор МППЛ).

У перший день фестивалю проведено огляд виставки та ескурсію по училищу. Учні та педпрацівники професійно представили сумісні навчально-дослідницькі проекти, творчі роботи. 

Тепла та дружня атмосфера супроводжувала учасників і гостей фестивалю. Чекаємо всіх в нашому закладі протягом тижня.

Переглядів: 336 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: