19:35
«Калейдоскоп методичних уроків професійно-практичного навчання»

У 2016-2017 навчальному році Державний навчальний заклад  «Вище професійне училище № 7 м.Миколаїв» продовжує роботу щодо реалізації науково-методичної проблеми училища: «Формування та розвиток ключових компетенції учнів через здійснення спільної пошуково-дослідницької діяльності суб’єктів навчально-виробничого процесу», а саме над ІІІ впроваджуючим етапом.

7 листопада 2016 року в училищі стартував проект «Калейдоскоп методичних уроків професійно-практичного навчання». Мета проекту: впровадження перспективного досвіду роботи майстрів виробничого навчання, що мають педагогічні звання, з метою демонстрації різнопланових методик проведення уроків з професійно-практичної підготовки.

І етап проекту розпочато 07 листопада 2016 року. Ратушняк Р.В., майстер виробничого навчання І категорії, презентувала урок виробничого навчання (професія: Секретар керівника (організації, підприємства, установи); Адміністратор). Тема уроку: «Складання і оформлення довідок». Методична мета уроку: пізнавальна мотивація навчальної діяльності в процесі розумової праці, пов’язаної з пошуками та знаходженням рішення проблемного завдання.

 

Результати, які ми очікуємо від проекту, це демонстрація досвіду, власних педагогічних напрацювань досвідчених майстрів виробничого навчання з метою їх  поширення, а також стимулювання до  професійного самовдосконалення  майстрів виробничого навчання.

                                                               Методист   В. А. Ничипоренко 

Переглядів: 247 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: