09:33
Стипендія Миколаївського міського голови і міської ради

Для людини з талантом і любов'ю

до праці не існує перешкод.

                        Людвіг ван Бетховен

 

17 листопада в День студента в місті Миколаєві відбулася урочиста подія. Миколаївський Академічний Художній російський драматичний театр радо відкрив  свої двері кращим учням ПТНЗ і  студентам ВНЗ для вручення стипендій Миколаївського міського голови і міської ради.

Серед представників студентської та учнівської молоді була учениця Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 7 м. Миколаїв» Тріска Вікторія (група 352), голова учнівського самоврядування, яка отримала цю високу винагороду за активну участь та плідну роботу у навчальному та виховному процесі училища.

Мер міста О.Ф.Сенкевич, голова Миколаївської міської ради В.В.Москаленко, депутат Миколаївської обласної державної адміністрації О.Ю.Савченко, привітали учнів та студентів з винагородою, вручили їм стипендії, побажали  подальших успіхів, наполегливості, наснаги у творчому та суспільному житті.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колектив ДНЗ «ВПУ № 7 м. Миколаїв» щиро вітає Тріску Вікторію з отриманою відзнакою та бажає  їй нових наукових і творчих досягнень.

Переглядів: 261 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: