18:59
«Українські козачки» в конкурсі КВК «Нові пригоди козаків в Англії»

30. 03 2016 р. пройшов обласний конкурс серед команд клубу веселих та кмітливих професійно – технічних навчальних закладів Миколаївської області, з метою створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку та підвищення рівня художньо – естетичного виховання учнівської молоді.

Команда ДНЗ «ВПУ № 7 м. Миколаїв» - «Українські козачки» під керівництвом Брояка М.І прийняла участь в конкурсі КВК «Нові пригоди козаків в Англії». Учні дуже вдало підготували візитку: «Привітання козаків до англійців», де виявили винахідливість, почуття гумору та творчий підхід під час виступу.

«Українські козачки» в жартівливій формі представили «домашнє завдання», тема якого «Урок англійської для починаючих». Покидько Роман з акторською майстерністю зіграв роль викладача англійської мови, який зазнав «складний процес викладання англійської…». Учасники команди співали пісні, вдало перероблені під настрій сьогодення, зі сцени звучали жарти, які викликали у глядачів сміх та позитивні емоції.

Захід пройшов у веселій, доброзичливій атмосфері. «Українські козачки» та їх творчий керівник М.І.Брояк задоволені виступом, результати якого дуже чекають. 

Переглядів: 276 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: