08:17
Виховна година

29 вересня виповнилось 150 років від дня народження видатного історика України, політичного та державного діяча, Голови Української Центральної ради Михайла Грушевського. З цієї нагоди в бібліотеці училища оформлена книжкова виставка «М.Грушевський - видатний український історик європейського значення». В гості до Державного навчального закладу «Вищого професійного училища №7 м. Миколаїв» завітали працівники обласної юнацької бібліотеки – Марущак В.І., член Національної спілки письменників України та Гальченко Л.В., провідний бібліотекар. На виховній годині вони розповіли учням про життєвий шлях Грушевського, ознайомили з його просвітницькою спадщиною, значну увагу приділили розповіді про головну працю життя, багатотомну книгу «Історія України – Русі».

Запропонована тема заходу виявилась цікавою для учнів. Вони проявили активність у обговоренні: відповідали на запитання, поділилися думками, зазначили видатний вклад та важливу роль М.Грушевського у проголошенні незалежності України та становленні національної ідеї.

Виховна година була спрямована на вивчення ролі історичної постаті М.Грушевського в історії українського державотворення та науки.

Переглядів: 215 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: