15:12
Закриття фестивалю

15 квітня в «ДНЗ ВПУ № 7 м. Миколаїв» відбулося закриття фестивалю творчих здобутків «Від ідеї до успіху», це свято, яке для нас особливе, бо ми вітали творчих, здібних учнів, їх досягнення і обдарування. Протягом тижня учні представляли сумісні навчально – дослідницькі проекти , власні творчі роботи, проводили майстер - класи.

Вони показали гостям, всьому колективу, батькам, соціальним партнерам, представникам райдержадміністрації свій творчий потенціал , креативні напрацювання.

З привітанням, словами подяки, побажанням подальших творчих здобутків учнів і педагогів до присутніх звернулась директор училища Криницька Л. Г. : «Нехай щороку поповнюються наші сумісні творчі здобутки, розширюється і збагачується училищна родина талановитими зірочками».

Урочисто пройшла церемонія нагородження всіх учнів, які приймали участь у заході. Фестиваль творчих здобутків «Від ідеї до успіху» завершується, але наші таланти та здобутки стартували і ще тільки починають рости.

Весь колектив училища має надію на те, що наші учні будуть пишатися навчанням в нашому закладі і гордо нести звання випускника «Вищого професійного училища № 7».

 

Переглядів: 267 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: