Стипендія міського голови

16 листопада 2018 Академічний художній театр російської драми радо відкрив двері талановитій молоді Миколаївщини.

Урочисто були нагороджені стипендією міського голови учні навчальних закладів. Серед стипендіатів були і наші здібні, талановиті учениці – Єлизавета Мальцев (352 гр.) та Тетяна Тимошенко (232 гр.).

Педагогічний та учнівський колектив вітає Мальцеву Єлизавету та Тимошенко Тетяну і бажає їм досягнення поставленої мети, наполегливості та вдалої професійної кар’єри.

 


Стипендія міського голови

17.11.2017 р. у приміщенні російського драматичного театру ім. Чкалова відбулася знакова та урочиста подія – нагородження кращих в місті студентів та учнів стипендією міського голови. Сімдесят кращих представників всіх навчальних закладів отримали щирі вітання і побажання від представників міської ради. Свято приурочене до всесвітнього Дня студента. Державний навчальний заклад «Вище професійне училище № 7 м. Миколаїв» представила учениця групи 352 з професії «Молодша медична сестра з догляду за хворими; нянька; гувернер» - Смирнова Марія.

Найважливіші слова прозвучали на честь всіх студентів: «ви отримали не тільки грошову винагороду, це звісно дуже добре, але не є головним - головне, є те, що ви отримали почесний диплом з відзнакою міського голови, це є ваш пропуск у майбутнє.

 


ІІІ-є місце у літньому міжнародному бліц-конкурсі із Web-дизайну та комп`ютерної графіки

Ученицю групи № 132 Тимошенко Тетяну, з ІІІ-м місцем у літньому міжнародному бліц-конкурсі із Web-дизайну та комп`ютерної графіки серед студентів та учнів у номінації "Краща 2D-векторна графіка"

 


ВІТАЄМО!

Від щирого серця вітаємо ученицю групи № 132 Мельничук Юлію із вступом до наукової секції наук про землю і ландшафтознавства із базового предмету "Географія" територіального відділення Малої Академії Наук України у м. Миколаєві .


ІІІ (обласний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

03 грудня 2016 року на базі Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради відбувся ІІІ (обласний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учениця ДНЗ «ВПУ №7 м.Миколаїв» Смирнова Марія (252 гр.) зайняла ІІІ місце.

Бажаємо подальших успіхів та натхнення!


Стипендія Миколаївського міського голови і  міської ради

Для людини з талантом і любов'ю

до праці не існує перешкод.

                        Людвіг ван Бетховен

 

17 листопада в День студента в місті Миколаєві відбулася урочиста подія. Миколаївський Академічний Художній російський драматичний театр радо відкрив  свої двері кращим учням ПТНЗ і  студентам ВНЗ для вручення стипендій Миколаївського міського голови і міської ради.

Серед представників студентської та учнівської молоді була учениця Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 7 м. Миколаїв» Тріска Вікторія (група 352), голова учнівського самоврядування, яка отримала цю високу винагороду за активну участь та плідну роботу у навчальному та виховному процесі училища.

Мер міста О.Ф.Сенкевич, голова Миколаївської міської ради В.В.Москаленко, депутат Миколаївської обласної державної адміністрації О.Ю.Савченко, привітали учнів та студентів з винагородою, вручили їм стипендії, побажали  подальших успіхів, наполегливості, наснаги у творчому та суспільному житті.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колектив ДНЗ «ВПУ № 7 м. Миколаїв» щиро вітає Тріску Вікторію з отриманою відзнакою та бажає  їй нових наукових і творчих досягнень.


Від щирого серця вітаємо ученицю групи № 262 Бєгліцу Тетяну із вступом до наукової секції з базового предмету "Географія"  територіального відділення Малої Академії Наук України у м. Миколаєві .

Бажаємо успіхів!


В Николаеве прошел конкурс стихотворений среди школьников

Николаевская территориальная организация партии «БПП «СОЛИДАРНОСТЬ» инициировала и организовала для детей от 6 до 17 лет конкурс стихотворений и рисунков ко Дню Защитника Украины, который состоялся 10 октября.

Каждый ребенок зачитал стихотворение собственного сочинения, что позволило членам жюри оценить актерские навыки и умение автора произведения передавать эмоции и чувства слушателю.

В конкурсе приняли участие ученики всех общеобразовательных учебных заведений города Николаева. С авторским стихотворением о родной Украине выступила ученица ВПУ №7 - Такуи Никогосян (362 гр.)

Торжественное награждение победителей конкурса стихов грамотами, благодарностями и ценными подарками состоится в пятницу, 14 октября на праздничном концерте ко Дню Защитника Украины. 


Літературний театр ДНЗ "ВПУ №7" та його керівник Брояк М. І., посіли ІІІ-є місце в обласному конкурсі "Посмішка Мельпомени"

 


 

Стипендія Миколаївського міського голови і  міської ради

Для людини з талантом і любов'ю

до праці не існує перешкод.

                        Людвіг ван Бетховен

 

17 листопада в День студента в місті Миколаєві відбулася урочиста подія. Миколаївський Академічний Художній російський драматичний театр радо відкрив  свої двері кращим учням ПТНЗ і  студентам ВНЗ для вручення стипендій Миколаївського міського голови і міської ради.

Серед представників студентської та учнівської молоді була учениця Державного навчального закладу «Вище професійне училище № 7 м.Миколаїв» Петрицина Яна (група 333), голова учнівського самоврядування, яка отримала цю високу винагороду за активну участь та плідну роботу у навчальному та виховному процесі училища.

Мер міста Ю.І.Гранатуров привітав учнів та студентів з винагородою, вручив їм стипендії та побажав подальших успіхів,наполегливості, наснаги у творчому та суспільному житті.

Адміністрація, педагогічний та учнівський колектив ДНЗ «ВПУ № 7» щиро вітає Петрицину Яну з отриманою відзнакою та бажає  їй нових наукових і творчих досягнень. 


15 листопада, напередодні Міжнародного дня студента  

під керівництвом замісника міського голови Маргарити Сапожникової відбулося засідання експертної ради з призначення стипендії міського голови і міської ради для талановитих студентів, які  навчаються в вузах і професійно-технічних закладах м. Миколаєва.

За результатами був затверджений список із 47 студентів. В їх числі була учениця ДНЗ «ВПУ №7» Ковальова Ліна. Вона навчається на ІІ курсі за спеціальністю «Соціальний робітник. Діловод. Адміністратор».

За період навчання Ліна виявила себе як старанна, здібна, відповідальна учениця. Бере активну участь у всіх масових заходах училища. Вона творча особистість. З-під її пера вийшла велика кількість віршованих та прозових творів, які Ліна завжди залюбки представляє учнівській аудиторії. Є волонтером благодійних організацій.

 нівського самоврядування ДНЗ «ВПУ 7»

Педагогічний та учнівський колектив училища вітає Ковальову Ліну з отриманням стипендії міського голови , і бажає їй подальших успіхів у навчанні та творчої наснаги.


СПОРТИВНИЙ ТУРИЗМ

16 листопада відбулися змагання зі спортивного туризму "Балабанівська осінь"  серед учнівської молоді ВНЗ та ПТНЗ, в яких прийняла участь наша збірна у складі: Баришевська Тетяна (гр.131), Ядришніков Єгор (гр. 131), Сафонов Рустам (гр. 234), Бєлоткач Марина (гр. 152).

В результаті проведених змагань наша збірна посіла 4 місце. Кращим туристом визнана учениця групи 131 Баришевська Тетяна. Наша збірна отримала грамоту за мужність та активну участь в змаганнях. 


ВІТАЄМО!

Завальницького Владислава Петровича

переможця обласної олімпіади за напрямом "Безпека життєдіяльності"

та нагородженим дипломом ІІІ ступеню

 


«І зітреться час»

Настане день, світ впаде в очах,

Ти трима мене, не відчуваєш страх,

Як бути невільною птахою в клітці,

Не чути природного співу у лісі.

 

Я хочу напитись водиці від горя,

Зливаючи сльози із подихом моря,

Змити кохання, що стало обманом,

«Прикласти» розлуку до свіжої рани.

 

Забути тебе і перший наш день,

Не чуючи в сердці сумних пісень,

Розправити крила у чистому небі,

Взлетіти у вирій мов білий лебідь.

 

І в останню мить, біля моїх ніг,

Я відповім тобі, як ніколи «ні»,

Час мине... Він змінить нас,

У мене буде другий вальс.

 

Ах, карі очі, темні брови,

В них наче льється чорне море,

Як їх побачу, млію сонцем,

Що ніжно пальці нам лоскоче.

 

Ах терпкі губи, смаком чері,

В них наче криється наш вечір,

Палкі вуста в червонім соку,

Я лиш тебе кохати зможу.

 

Ах, ті обійми мов калина,

В ній наче стежка уповита,

І та лоза коханням зветься,

Що почуттями довго в’ється.

 

«Казкова ніч»

Мені наснився сон у казкову ніч,

Як вітер із снігом щось шепотів,

Усміх дітей, що лунав мелодійно,

Палав у сердцях, святково торічно.

 

Пахощі лісу вкрились дібровою,

Змітавши сліди білою ковдрою,

Проміжок світла повного місяця,

Шлях простяга, де затишок віється.

 

І вічний ліхтар виставу осяє,

Де подих зими, перлини кружляє,

Падають дзвінко немов на різдво,

Тануть згорнувшись в теплу долонь.

 

Суворий дідусю багатий на мандри,

Стуком у двері, до нас величавить,

Закуток світу лишає на вікнах,

 

ТЕ ЩО ПОБАЧИВ, ІЗ ВІТРОМ В ОБІЙМАХ.

             «Забуті люди»

Згасли теплі сни, наче ліхтарі,

Мене окутав холод від твоїх обійм,

І зима відрання, вкрила очі правди,

Не шукай мене у шляху блукавим.

 

Згасли ясні дні, наче вічна ніч,

Запалився вогник, що черпає біль,

Нас тримає час, ми того не варті,

Вже останню ноту у житті зіграли.

 

Хай у синім морі розійдутся долі,

Не чекай мене у важкім болоті,

І гарячий попіл розвіється вітрами,

Відпусти... не змушуй нас страждати.

 

Хай солодкий слід на твоїх вустах,

Забуває мить як суцільний крах,

І нову сторінку розгорне світанок,

Ми одвічні теми, між двома світами.


 


 

       Мечта

Одна мечта есть у меня,

Чтоб счастлива была страна.

Чтоб улыбались все друг - другу,

Чтоб мир, был на земле повсюду.

Чтоб люди  чуть добрее стали,

И злость в себе всю убивали.

Чтоб мы дарили всем цветы,

Чтоб исполнялись все мечты.

Чтоб было в мире, только счастье,

И обходили нас ненастья.

Пусть счастлив будет тот - кто в горе,

Чтоб уходили беды в море.

Чтоб счастлива была страна,

И чтоб жила моя семья….!

 

       Молоді герої

Ви всі молоді герої,

Воюєте далеко на сході.

Життя ви нам бережете,

І в жертви себе віддаєте.

Матусі, дружини страждають,

Всім серцем вони вас чекають.

І моляться кожну хвилину,

Про ваше життя і Єдину країну.

Ви мужні, дбайливі і сильні,

І віддані рідній Вітчизні.

Обов’язково вас дочекаємось,

Ми кожним із вас пишаємось.

 

              Думаю

Я часто думаю об этом,

Я часто думаю о том.

Как вольно дует теплый ветер,

И мы с тобою не вдвоем.

Я часто думаю про встречи,

И вспоминаю о былом.

О том - что было, но не вечно,

Хочу вернуть теперь все вновь.

Хочу с тобою, как и раньше,

Хочу с тобою как всегда.

Чтоб наши встречи были чаще,

Чтоб были чаще как тогда….!!!!!