10:27
Ефективність засобів і методів роботи з військово-патріотичного виховання учнівської молоді щодо підготовки сучасного захисника Вітчизни

Ефективність засобів і методів роботи з військово-патріотичного виховання  учнівської молоді щодо підготовки сучасного захисника Вітчизни

Роль військово-патріотичного виховання останнім часом набула своєї актуальності. Досвід роботи в нашому училищі з цього питання представив керівник фізичного виховання, викладач предмету «Захист Вітчизни», підполковник запасу Мамедов Айдин Ульвійович на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Військово-патріотичне виховання учнівської та студентської молоді: сучасні виклики та стратегія дій», яка відбулася 21-22 квітня 2015 року в Миколаєві.

 

В своєму виступі Мамедов А.У. звернув увагу на проблеми військово-патріотичного виховання молоді, конкретизував напрямки роботи з цього питання, які регулярно проводяться в училищі.

Мамедов А.У. передав у президію конференції свої пропозиції щодо удосконалення військово-патріотичного виховання і посилення ставлення до предмету «Захист Вітчизни». 

Переглядів: 553 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: