22:00
Виставка «Медицина на флоті»

03.03.2017 учні ДНЗ «ВПУ № 7 м. Миколаїв» за професією «Молодша медична сестра; Нянька; Гувернер» відвідали виставку «Медицина на флоті», яка була організована музеєм Суднобудування та флоту. На виставці представлені експонати, особисті речі та медичні інструменти відомих військових лікарів Миколаївщини, серед них М.І. Пирогов – перший лікар, хірург, анатом, який займався проблемою транспортування поранених бійців з поля бою. Пирогов був основоположником військово-польової хірургії.

Д . С. Самойлович – відомий дослідник, лікар, зробив вагомий внесок у розвиток медицини, його почесне ім’я носить Вітовська ЦРЛ та вулиця в нашому місті. Захоронений на території Обласної лікарні в місті Миколаєві.

Дужа вразила відвідувачів виставки живописна інсталяція медичної палатки по наданню першої медичної допомоги пораненим в польових умовах.

Серед військових лікарів-героїв вагому місце займають жінки : Г. К. Петрова – перша жінка, яка отримала звання Героя Радянського Союзу в роки Другої світової війни. Була санінструктором 386 батальйону морської піхоти, винесла з полю бою в один день понад 20 поранених та надала їм медичну допомогу. Загинула в бою, її почесним ім’ям названа вулиця в нашому місті. Наші учні з великою зацікавленістю ознайомилися з виставкою, дізналися багато нового і ще раз переконалися в тому, що обрали дуже необхідну, цікаву та відповідальну професію.

Переглядів: 353 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: