2 грудня в ДНЗ ВПУ №7 пройшла презентація групи першого курсу № 152 «Молодша медична сестра; нянька; гувернер», учні підготували цікаву розважальну програму.
Першокурсники з великим ентузіазмом переконували глядачів в тому, що професія медика є самою благородною з усіх, бо її призначення – дарувати людям життя та здоров’я.
![](http://vpu7.at.ua/15-16/vizitka/152/DSC_0056.jpg)
![](http://vpu7.at.ua/15-16/vizitka/152/DSC_0051.jpg)
Учні дружно співали гімн медпрацівників.
![](http://vpu7.at.ua/15-16/vizitka/152/DSC_0009.jpg)
Глядачі із задоволенням давали відповіді на запитання вікторини.
Гумористична сценка з життя медпрацівників викликала щирі емоції та веселий сміх у глядацькому залі.
...
Читати далі »